نمایشگاهها 02 copy

با توجه به هدف تعیین شده در مدیریت  عالی شرکت بلندا که همانا جلب رضایت مشتریان می باشد و تلاش های کارکنان و مدیران، این شرکت موفق  به دریافت گواهینامه و تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان گردید. رضایت‌مندی حداقل 90 درصدی مشتریان، از موارد الزامی در فرآیند ارزیابی برای اخذ این تندیس است.این مراسم با حضور معاونت محترم وزیر صنعت ، معدن و تجارت برگزار شد.

export

محصولات بلندا تا کنون به پنج کشور عراق، لبنان و قزاقستان، افغانستان و آفریقای جنوبی صادر گردیده اند . مدیر فروش بلندا با بیان این مطلب از عزم جدی این شرکت برای صادرات محصولات خود خبر داد. وی افزود: شرکت در نمایشگاهای خارجی و بازاریابی الکترونیک از برنامه های آتی این شرکت به منظور بدست آوردن بازارهای خارجی خواهد بود.

 

 

faz01

 افتتاح فاز توسعه شرکت بلندا به همراه چهار طرح صنعتی در دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور ؛ دکتر نوبخت معاونت محترم ریاست جمهوری و ریاست محترم سازمان برنامه و بودجه جناب آقای مهندس صادقی استاندار محترم قم و جناب آقای امیرآبادی عضو محترم هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی و کمیسیون برنامه و بودجه

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت معدن و تجارت محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهور عصر روز چهارشنبه 18 بهمن ماه در مراسم افتتاح طرح های صنعتی قم به مناسبت دهه فجر با بیان اینکه بالندگی امروز را مدیون انقلاب و شهدا هستیم افزود: این انقلاب آسان به دست نیامده و باید قدر آن را بدانیم .

enamadشیرآلات اتوماتیک بلندا موفق به دریافت نماد اعتماد الکترونیکی گردید. دریافت نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت معدن وتجارت یکی از عوامل مهم توسعه تجارت الکترونیکی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان کاربران خدمات الکترونیکی می باشد. نماد اعتماد الکترونیکی به شکل یک علامت در بالای سایت‌هایی که از نظر قانونی فعالیت آنان مورد تائید است به نمایش در می آید. ساماندهی سایت‌های تجاری در کشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الکترونیکی به‌خصوص B2C خواهد بود، به نحوی‌که مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌که سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند کرد و حقوق مصرف کنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می کنند.

صفحه 1 از 3