شیرآلات هوشمند بلندا با حضور فعال در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران، محصولات جدید خود را با بروز ترین فناوری و نوآوری منحصر به فرد، در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داد.
نمایشگاه بین المالی صنعت ساختمان سالانه با حضور جمع کثیری از شرکت های توانمند داخلی و خارجی در زمینه صنعت ساختمان در محل دایمی نمایشگاه بین المللی تهران برگدار می کردد و شرکت های فعال در این صنعت دستاوردها و محصولات خود را عرضه می کنند تا دست اندرکاران و متخصصان این صنعت و عموم افراد حاضر در نمایشگاه از آن بهره مند گردند.


این نمایشگاه در روزهای 12 تا 15 مرداد ماه ۱۴۰۲ در محل دایمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار شد که در ادامه گزارشی تصویری از غرفه بلندا تقدیم نگاهتان خواهد شد.

   

   

نمایشگاهها 02 copy

با توجه به هدف تعیین شده در مدیریت  عالی شرکت بلندا که همانا جلب رضایت مشتریان می باشد و تلاش های کارکنان و مدیران، این شرکت موفق  به دریافت گواهینامه و تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان گردید. رضایت‌مندی حداقل 90 درصدی مشتریان، از موارد الزامی در فرآیند ارزیابی برای اخذ این تندیس است.این مراسم با حضور معاونت محترم وزیر صنعت ، معدن و تجارت برگزار شد.

 DSC0436

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان ایران به عنوان بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در حوزه ساختمان می باشد، 21-24 مرداد ماه سال 1401 بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان به همت اتاق تعاون ایران و با بیش از 900 شرکت داخلی و حضور شرکت های دانش بنیان برگزار شد.

بهمن عبداللهی -رئیس اتاق تعاون ایران- در مراسم افتتاحیه بیست و دومین نمایشگاه صنعت ساختمان با اشاره به حوزه پر رنگ شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه اظهار کرد: از شرکت های دانش بنیان در این نمایشگاه به طور ویژه استفاده می شود و حلقه ارتباط بین بخش تحقیقات و صنعت ساختمان در این نمایشگاه ایجاد شده است.

شرکت بلندا نیز با عنوان پر افتخار شرکت دانش بنیان در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان حضور بهم رسانده و افتخار میزبانی از مراجعین عزیز را در کارنامه خود به ثبت رساند.

faz01

 افتتاح فاز توسعه شرکت بلندا به همراه چهار طرح صنعتی در دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور ؛ دکتر نوبخت معاونت محترم ریاست جمهوری و ریاست محترم سازمان برنامه و بودجه جناب آقای مهندس صادقی استاندار محترم قم و جناب آقای امیرآبادی عضو محترم هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی و کمیسیون برنامه و بودجه

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت معدن و تجارت محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهور عصر روز چهارشنبه 18 بهمن ماه در مراسم افتتاح طرح های صنعتی قم به مناسبت دهه فجر با بیان اینکه بالندگی امروز را مدیون انقلاب و شهدا هستیم افزود: این انقلاب آسان به دست نیامده و باید قدر آن را بدانیم .

صفحه 1 از 3