نمایشگاهها 02 copy

با توجه به هدف تعیین شده در مدیریت  عالی شرکت بلندا که همانا جلب رضایت مشتریان می باشد و تلاش های کارکنان و مدیران، این شرکت موفق  به دریافت گواهینامه و تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان گردید. رضایت‌مندی حداقل 90 درصدی مشتریان، از موارد الزامی در فرآیند ارزیابی برای اخذ این تندیس است.این مراسم با حضور معاونت محترم وزیر صنعت ، معدن و تجارت برگزار شد.

photo ۲۰۱۸ ۱۰ ۰۳ ۱۵ ۲۲ ۳۲شیرآلات اتوماتیک بلندا در پانزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان تهران و در سالن انجمن صنفی شیرآلات بهداشتی ایران حضور یافت. مدیر فروش شرکت با اعلام این خبر افزود در این نمایشگاه بلندا از دو محصول روشویی فوق هوشمند و آشپزخانه شاوری لمسی رونمایی شد و مورد استقبال بازدیدکنندگان قرار گرفت. گفتنی است که این نمایشگاه از تاریخ 18 الی 21 مردادماه 94 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ساختمان تهران برگزار گردید.

faz01

 افتتاح فاز توسعه شرکت بلندا به همراه چهار طرح صنعتی در دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور ؛ دکتر نوبخت معاونت محترم ریاست جمهوری و ریاست محترم سازمان برنامه و بودجه جناب آقای مهندس صادقی استاندار محترم قم و جناب آقای امیرآبادی عضو محترم هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی و کمیسیون برنامه و بودجه

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت معدن و تجارت محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهور عصر روز چهارشنبه 18 بهمن ماه در مراسم افتتاح طرح های صنعتی قم به مناسبت دهه فجر با بیان اینکه بالندگی امروز را مدیون انقلاب و شهدا هستیم افزود: این انقلاب آسان به دست نیامده و باید قدر آن را بدانیم .

Integrated system

مدیر مالی شیرالات اتوماتیک بلندا از راه اندازی سامانه یکپارچه شیرآلات اتوماتیک بلندا (سیشاب) خبر داد. وی با اعلام این خبر افزود: راه اندازی این سامانه با سرمایه گذاری بالغ بر 200میلیون ریال صورت گرفته است و ارتباط تنگاتنگی بین شرکت، نمایندگان و مصرف کنندگان برقرار می کند. از خصوصیات این سامانه می توان به ایجاد باشگاه مشتریان، خرید آنلاین، مشاهده صورتحساب ها، فاکتورها و پرداخت های مالی نمایندگان بصورت آنلاین از هر نقطه دنیا، مدیریت ارتباط با مشتری، حذف کاغذ بازی، شفاف سازی و کاهش بروکراسی اداری شرکت اشاره کرد.

 

 

صفحه 1 از 3