DSC0436

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان ایران به عنوان بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در حوزه ساختمان می باشد، 21-24 مرداد ماه سال 1401 بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان به همت اتاق تعاون ایران و با بیش از 900 شرکت داخلی و حضور شرکت های دانش بنیان برگزار شد.

بهمن عبداللهی -رئیس اتاق تعاون ایران- در مراسم افتتاحیه بیست و دومین نمایشگاه صنعت ساختمان با اشاره به حوزه پر رنگ شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه اظهار کرد: از شرکت های دانش بنیان در این نمایشگاه به طور ویژه استفاده می شود و حلقه ارتباط بین بخش تحقیقات و صنعت ساختمان در این نمایشگاه ایجاد شده است.

شرکت بلندا نیز با عنوان پر افتخار شرکت دانش بنیان در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان حضور بهم رسانده و افتخار میزبانی از مراجعین عزیز را در کارنامه خود به ثبت رساند.

faz01

 افتتاح فاز توسعه شرکت بلندا به همراه چهار طرح صنعتی در دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور ؛ دکتر نوبخت معاونت محترم ریاست جمهوری و ریاست محترم سازمان برنامه و بودجه جناب آقای مهندس صادقی استاندار محترم قم و جناب آقای امیرآبادی عضو محترم هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی و کمیسیون برنامه و بودجه

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت معدن و تجارت محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهور عصر روز چهارشنبه 18 بهمن ماه در مراسم افتتاح طرح های صنعتی قم به مناسبت دهه فجر با بیان اینکه بالندگی امروز را مدیون انقلاب و شهدا هستیم افزود: این انقلاب آسان به دست نیامده و باید قدر آن را بدانیم .

نمایشگاهها 02 copy

با توجه به هدف تعیین شده در مدیریت  عالی شرکت بلندا که همانا جلب رضایت مشتریان می باشد و تلاش های کارکنان و مدیران، این شرکت موفق  به دریافت گواهینامه و تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان گردید. رضایت‌مندی حداقل 90 درصدی مشتریان، از موارد الزامی در فرآیند ارزیابی برای اخذ این تندیس است.این مراسم با حضور معاونت محترم وزیر صنعت ، معدن و تجارت برگزار شد.

Integrated system

مدیر مالی شیرالات اتوماتیک بلندا از راه اندازی سامانه یکپارچه شیرآلات اتوماتیک بلندا (سیشاب) خبر داد. وی با اعلام این خبر افزود: راه اندازی این سامانه با سرمایه گذاری بالغ بر 200میلیون ریال صورت گرفته است و ارتباط تنگاتنگی بین شرکت، نمایندگان و مصرف کنندگان برقرار می کند. از خصوصیات این سامانه می توان به ایجاد باشگاه مشتریان، خرید آنلاین، مشاهده صورتحساب ها، فاکتورها و پرداخت های مالی نمایندگان بصورت آنلاین از هر نقطه دنیا، مدیریت ارتباط با مشتری، حذف کاغذ بازی، شفاف سازی و کاهش بروکراسی اداری شرکت اشاره کرد.

 

 

صفحه 1 از 3