faz01

 افتتاح فاز توسعه شرکت بلندا به همراه چهار طرح صنعتی در دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور ؛ دکتر نوبخت معاونت محترم ریاست جمهوری و ریاست محترم سازمان برنامه و بودجه جناب آقای مهندس صادقی استاندار محترم قم و جناب آقای امیرآبادی عضو محترم هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی و کمیسیون برنامه و بودجه

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت معدن و تجارت محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهور عصر روز چهارشنبه 18 بهمن ماه در مراسم افتتاح طرح های صنعتی قم به مناسبت دهه فجر با بیان اینکه بالندگی امروز را مدیون انقلاب و شهدا هستیم افزود: این انقلاب آسان به دست نیامده و باید قدر آن را بدانیم .

جوانان ایرانی پس از انقلاب نشان دادند به هرچه می خواهند دست می یابند یک روز ساخت ماهوره های اطلاعاتی و فرستادن به فضا و روز دیگر انرژی هسته ای . این اراده ایرانی قابل تحریم و محدود کردن نیست و انشاالله با همین اراده محکم بر مشکلات کشور غلبه خواهیم کرد.همچنین محمود سیجانی رئیس سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان قم در مراسم افتتاح پروژهای تولیدی صنعتی قم گفت: در دهه فجر امسال 5 پروژه صنعتی با اعتباری بالغ بر 124 میلیارد تومان به بهره برداری رسیده که 200 فرصت شغلی ایجاد شده است .

فاز توسعه شرکت دانش بنیان بلندا در زمینی با مساحت 4000 متر مربع و با اعتباری  بالغ بر 45 میلیارد ریال و اشتغال زایی 55 نفر به بهره برداری رسید. در این فاز شرکت بلندا موفق به تولید پرلاتورهای کاهنده مصرف خروجی ثابت و همچنین نسل جدید سردوش های Airturbo ضد رسوب و کاهنده مصرف آب گردید. این مهم با توجه به بحران جدی آب و خشکسالی در ایران گامی ارزشمند در جهت توسعه فرهنگ صرفه جویی در مصرف آب بوده و قدمی هر چند کوتاه در راه رونق اقتصادی و تولید ملی ایجاد کرده است.